Lenovo arvutid on maailma suuruselt teine personaalarvutite tootja. Lenovo turustab neid alates 2005. aastast, kui ta võttis IBM-ilt üle personaalarvutite tootmise, ThinkPadi sülearvutite sarja ja ThinkCentre’i sarja lauaarvutid. Lenovo müüb ka oma IdeaPadisülearvutite sarja. Lenovo müüb oma tooteid nii eraklientidele kui ka väikestele ja suurtele ettevõtetele nii interneti, firmapoodide kui ka jaemüügivõrgustiku kaudu.
Thinkpad
ThinkPadi sülearvutisarja tootis algselt IBM; selle sarja arvutid on tuntud kandilise musta värvi disaini poolest, mille kujundamiseks saadi inspiratsiooni traditsiooniliselt Jaapani einekarbilt. Lenovo ostis 2005. aastal IBM-ilt selle personaalarvutite tootmisosakonna ja hakkas ise ThinkPade müüma. ThinkPadid on tuntud oma vastupidavuse, kvaliteedi, töökindluse ja tehnilise suutlikkuse poolest ning on seetõttu populaarsed ettevõtete, koolide ja eraisikutest kasutajate hulgas. ThinkPadi on kasutatud ka kosmoses ja see on ainus sülearvuti, mis on sertifitseeritud rahvusvahelises kosmosejaamas kasutamiseks.
IdeaPad
Tarbijale suunatud IdeaPadi sülearvutisarjaga tuldi välja jaanuaris 2008. IdeaPad on täielikult Lenovo enda välja töötatud. Erinevalt ThinkPadi sarjast pole IdeaPadi kujundus IBM-ilt päritud. IdeaPad on äritegevusele mõeldes välja töötatud ThinkPadist erinevalt, on tarbijasõbralikum ja lihtsama kasutajaliidesega. Näiteks võeti kasutusele läikiva pinnaga ekraan ning loobuti ThinkPadile omaseTrackpointi kasutamisest.
ThinkCentre
ThinkCentre’i lauaarvuteid hakkas IBM tootma aastal 2003, Lenovo omandas nende tootmise õiguse aastal 2005. Sellest ajast saati on jätkatud ThinkCentre’i sarja arendamist.
IdeaCentre
Esimene IdeaCentre’i lauaarvuti, IdeaCentre K210 toodi avalikkuse ette 30. juunil 2008. IdeaCentre on küll lauaarvuti, ent on tabatud teatavaid sarnasusi IdeaPadiga. Näiteks oli mõlemas kasutusel Veriface – algselt IdeaPadile ainuomane näotuvastusprogramm.
2011 toodi avalikkuse ette neli uut IdeaCentre’i mudelit: A320, B520, B320 ja C205. Kõik need mudelid on täislahendused – protsessor ja kuvar on mahutatud ühte korpusse. Tegu on mõnel määral Apple iMaci sarja laadsete arvutitega, mille üheks tähtsamaks omaduseks on disain.
LePad
LePad on tahvelarvuti, mida müüb Lenovo Hiinas. LePadi turule toomine oli agressiivne katse haarata võimalikult suur osa kohalikust turust. 2011 suvel toodi USA-s turule kaks tahvelarvutit – kodukasutajatele suunatud tahvelarvuti, mida hakati turustama Idea kaubamärgi all, ja keerulisem, äriturule suunatud analoogne toode, mida esitleti ThinkPadi brändi all. Lenovo on öelnud, et nad ei hakka kasutama LePadi kaubamärki tahvelarvutite müügiks USA-s.
LePhone
Lenovo tuli välja oma telefoniga, et võidelda koha pärast nutitelefoniturul. LePhone on küllaltki odav, hinnaks umbes pool iPodi hinnast ja on kohandatud Hiina turu tarvis. LePhonel on GSM-i, Hiinale omase TD-SCDMA 3G,WCDMA 3G ja Hiina Telekomi CDMA 200 tugi. See hõlmab Hiina kõiki suuremaid võrke.
Muud tooted
Lenovo pakub arvukatel turgudel üle maailma suurt hulka erinevaid tooteid, nagu näiteks:
- ThinkStation tööarvutid
- ThinkServer serverid
- Lenovo 3000 laua- ja sülearvutid
- Kuvarid arvutitele
- ThinkVisioni projektorid ja kuvaridd
Lisainfot ka välismaalt – Wikipedia.org