Apple telefonid

Apple paistab silma oma elegantse disaini ja kõrge kaubamärgi väärtusega. Kahjuks on küllaltki kõrge ka nende algne hind. Kõige uuema iPhone mudeli eest tuleb maksta pisut üle tuhande euro, mis paljude inimeste jaoks ei ole ratsionaalne tegevus. Tõsi, telefon on küll hea, kuid sellest hoolimata on võimalik leida oluliselt soodsam toode, mille parameetrid on sarnased. Küll aga on olemas lahendus, kui soovite ka endale leida oluliselt parema hinnaga kasutatud iPhone. Uue telefoni avalikustamisega kaasneb alati suur telefonide vahetuse buum. Mis aga saab telefonidest, mida inimesed enam ei vaja? Suurem osa nendest korjatakse kokku, vajadusel vahetatakse purunenud detailid ning müüakse edasi. Teine variant on see, et kui telefonil ei ole olulisi kahjustusi, müüakse need edasi ilma suurema hoolduseta.

Kasutatud Apple telefonid ehk iPhoned

Kasutatud telefonide puhul on äärmiselt oluline järgida nende klassi. Klassiga määratakse ära, millises seisundis telefon on ning millega peaksite arvestama, kui ostate endale kasutatud telefoni. Erinevate klassidega saate tutuvda meie poolt koostatud juhdenis, kuid anname teile ka siin kiire ülevaate.

  • Klass A+ – peaaegu nagu uus, mõned juuksekarva suurused kriimud on lubatud.
  • Klass A – suurepärane seisukord, millel on lubatud väike kriim või kasutusjälg, mis on vaevu märgatav.
  • Klass B – heas seisus telefon, millel võivad olla kerged kuni keskmised kriimud.
  • Klass C+ – keskmises seisus telefon, millel esineb olulisi kasutusjälgi.
  • Klass C – seade on saanud tugevalt kasutust, ning seda on näha ka välimusest.

Loomulikult, mida madalam on klass, seda soodsam on ka hind. Kui teate, et teie telefonile tuleb nii või naa uusi kriime ja vigastusi, siis ei ole ilmselt mõistlik valida kõige kõrgema klassiga telefoni. Meie poolt müüdavate toodetega on võimalik ka meie salongis enne ostmist tutvuda.

Millega tuleks kindlasti arvestada kasutatud iPhone ostmisel?

Paljude inimeste jaoks tuleb kahjuks üllatusena, et tegemist ei ole uue telefoniga. Tihti soovitakse saada endale telefoni, mille klass on madal, kuid nõudmised on kõrged. Kui te ei ole kunagi varem kasutatud iPhone endale ostnud, siis soovitame tulla meie esindusse, ning saame teile täpsemalt seletada, mis erinevate klasside vahe on. Lisaks on võimalik tutvuda erinevate toodetega, et välja selgitada, milline toode on teie jaoks kõige parem. Õnneks on meie e-poes ja ka tavalises poes hea valik väga erinevaid mudeleid, ning samuti on ka hinnaklassid erinevad. See võib-olla näiteks väga hea võimalus enda lapsele osta tema esimene iPhone. Telefon on oluliselt soodsam, te ei pea kartma peidetud vigade pärast, mis võivad esineda, kui ostate selle mõne eraisiku käest. Meie poolt müüdavad iPhoned tulevad garantiiga, mille kestvuseks on 6 kuud.

Korduma Kippuvad Küsimused

Kasutatud toodete ostmisel tekib alati väga palju erinevaid küsimusi, mille lahendamine võib iseseisvalt tunduda keeruline. Oleme kokku kogunud inimeste poolt esitatud küsimused, ning soovime neid ka teiega lahkesti jagada.

  • Miks kasutatud iPhonedel on erinevad klassid?

Klasside abil on võimalik ära määrata telefoni reaalne seisukord. Mida kõrgem klass, seda paremas seisukorras ka kasutatud telefon on.

  • Kas saan telefonidega ka enne ostmist tutvuda?

Jah, saate tulla meie esindusse ja telefoni oma silmaga vaadata. Soovitame enne meiega ühendust võtta, et saaksime veenduda telefoni olemasolus.

  • Kuidas leida endale just see “õige” telefon?

Esmalt peate enda jaoks selgeks tegema vajadused, millega see telefon peaks hakkama saama. Olgu selleks head pildid või hoopis suur mälumaht. Küsimuste korral aitavad meie spetsialistid teid igakülgselt.

  • Miks kasutatud iPhoned nii palju odavamad on?

Kuna tegemist ei ole kõige värskemate mudelitega, siis muutub nende hind ka soodsamaks. Samuti ei ole tegemist uue telefoniga. Sarnaselt näiteks autodele, muutub ka telefonide hind salongist lahkudes oluliselt madalamaks.