Dell Latitude 7480 – Soodsa hinnaga võimekas sülearvuti.

Oma olemuselt on Dell Latitude 7480 tagasihoidlik ja kasutajasõbral sülearvuti, mida saab ideaalselt kasutada töötamiseks või internetis surfamiseks. Kindlasti tasub märkimist sülearvuti välimus, mis on tagasihoidlik ja soliidne. Paljude kasutajate jaoks on äärmiselt oluline ka selle suurus – olles kõigest 14” ekraaniga, saate selle mugavalt panna seljakotti või haarata lihtsalt kätte. Tänu oma suurusele on tegemist ka kerge sülearvutiga, mis tagab teile suurema mugavuse.

Dell Latitude 7480

Ekraan

Nagu ka varasemalt mainitud, siis ekraani diagonaal on 14” ja tulemuseks on Full HD kvaliteet resolutsiooniga 1920×1080. Ekraan on toodetud LG poolt, kelle tooted on kvaliteetsed ja head. Pikslite tihedus on 157 ppi ehk iga piksli suurus on 0.161 x 0.161mm. Antud ekraani võib lugeda ka Retina ekraaniks, kui seda vaadata vähemalt 56cm kauguselt. Tegemist on täiesti tavalise kaugusega, milleks inimesed seda kasutavad.

Korpus

Klassikaline ja stiilne must korpus muudab Teie tulevase sülearvuti stiilseks ja aegumatuks. Lisaks mustale korpusele on ekraani tagumisel osal Dell logo. Korpus on valmistatud tugevast ja kvaliteetsest plastikust, mis tagab pika kestvuse ja kvaliteedi. Lisaks tagab korpuse turvalisus ka suurema turvatunde sülearvutit transportides. Te ei pea nii palju muretsema vigastuste eest, mis võivad mõningatel juhtudel juhtuda. Loomulikult ei tähenda see seda, et tegemist oleks purunematu korpusega.

Dell Latitude 7480-2

Kasutamine

Kuna tegemist on äärmiselt kerge ja minimalistliku sülearvutiga, siis on seda äärmiselt mugav endaga igalepoole kaasa võtta. Loomulikult, see ongi sülearvuti peamine eesmärk. Lisaks ei pea muretsema aku kestvuse pärast. Akude kestvus on sõltuvalt tegevusest 3-10 tundi, mis on piisav aeg enamikel juhtudel. Klaviatuur on klassikalise disainiga ning kasutamine on tõeliselt mugav – väike distants erinevate tähtede vahel tagab teile korrektse ja mugava trükkimise. Touchpad on võrreldes eelnevate mudelitega saanud pisut täiustusi ning töötab paremini, kui kunagi varem. Kui teile aga touchpadi kasutada ei meeldi, on võimalik alati enda sülearvutit täiustada juhtmevaba või juhtmega hiirega.

Miks eelistada kasutatud sülearvutit?

Kasutatud sülearvuti kasutamine toob endaga kaasa mitmeid erinevaid positiivseid mõjusi. Esiteks ei ole vajalik tehases toota uut arvutit, kui kellegi “vana” arvuti omab veel piisavalt suutlikust igapäevaseid tegevusi teostada. Paljude inimeste jaoks on äärmiselt lihtne soetada uus arvuti, kuid ei mõelda sellest tekkivate keskkonnamõjude peale. Järgnevalt vaatame üle, millised on peamised punktid, mis räägivad kasutatud sülearvuti kasuks:

  • Soodsam hind – kuna tegemist ei ole uue tootega, siis on hinnad võrreldes uue arvutiga oluliselt soodsamad. Peate küll leppima maksimaalselt mõne kriimu või pisut nõrgema akuga, kuid see kaalub kindlasti üle hinnavahe.
  • Loodussõbralik suhtumine – tänapäeva ühiskonnas on tarbimine suureks probleemiks, ning kasutatud töötavate seadmete kasutamine aitab seda oluliselt vähendada.
  • Suurem võimekus – kui vaadata erinevates salongides arvutite hindasi, siis võib see kohati jääda müsteeriumiks, miks mõni nii palju maksab. Küll aga on võimalik teil lubada endale sarnast võimekust, kõigest poole või veel väiksema hinna eest.

Korduma Kippuvad Küsimused

Tihti ollakse keerulises seisus, kui soovitakse endale uut sülearvutit või kasutatud sülearvutit osta. Millist valida, kust valida, mida jälgida ja nii edasi. Oleme enda kogemuste põhjal kokku kogunud mõned kõige populaarsemad küsimused ja soovime neid ka Teiega jagada.

  • Kas kasutatud sülearvuti töötab samamoodi nagu uus?

Oma olemuselt on tegemist täpselt sama sülearvutiga, nagu ka uuena. Arvuti ei ole kaotanud oma võimekust tööd teha.

  • Kas odavad sülearvutid on kvaliteetsed?

Sülearvuti kvaliteedi ja võimekuse määrab ära tema riistvara. Mida võimekamad komponendid, seda suurem on ka suutlikkus. Meie laiast valikust leiate kindlasti endale sobiva toote.

Kui otsite endale soodsat sülearvutit, siis on tegemist Teie jaoks ideaalse valikuga. Dell on kaubamärgina tugev, ning kõik nende tooted on läbinud tootmise käigus palju erinevaid teste. Saavutatud kõrge kvaliteet kajastub ideaalselt ka igas ostetud sülearvutis.

  • Kas saan kuskil ka sülearvutiga tutvuda?

Paljude meie toodetega on võimalik tutvuda meie salongis Sõpruse pst 33, Tallinn. Meie teenindajad annavad Teile kindlasti põhjaliku ülevaate toodetest ja aitavad valida parima lahenduse, vastavalt Teie soovidele.