Fujitsu Lifebook U938 –  usaldusväärne kerge sülearvuti

Fujitsu Lifebook U938 – hea hinnaga kasutatud sülearvuti

Sülearvuti valimine võib alguses tunduda keeruline protsess, kuid sellest hoolimata peaksite enda jaoks selgitama välja mõned põhilised aspektid. Näiteks Fujitsu Lifebook U938 puhul hakkab kohe silma punane värv. Küll aga tuleb jälgida ka teisi parameetreid peale värvi. Näiteks kindlasti tuleks valida endale sobiva suurusega ekraan ja veenduda, et sülearvuti oleks teie jaoks piisavalt mugav. Sülearvutite peamiseks eesmärgiks on pakkuda teile mugavust ning võimalust kasutamiseks just sellises olukorras, kus seda vajate. Üldiselt võib öelda, et kasutatud sülearvutid on oma olemuselt head, sest nende hind on oluliselt soodsam ja tihti ei ole võimalik vahet teha, kas tegemist on uue või kasutatud sülearvutiga. Meie valikust leiate endale kahes erinevad toonis Fujitsu Lifebook U938 – punased ja mustad, ning lõplik valik jääb teie enda teha.

Ekraan

Kas olete mõelnud, miks ei võiks olla ka sülearvuti ekraan puutetundlik nagu seda on teistel nutiseadmetel, mida omate? Meie tootevalikust leiate Fujitsu Lifebook U938 TOUCH tooted, mille ekraani saate kontrollida ka enda sõrmega. Saate näiteks lugeda raamatuid, kerida uudisteportaalis või mõnes dokumendis, mis vajab kontrollimist. Suuruse poolest on tegemist 13.3” ekraaniga, mille resolutsioon on 1920 x 1080. Ühtlasi võib antud suurust nimetada pigem väikeseks, kuid sellel on ka mitmed plussid. Näiteks on selle kasutatud sülearvuti kaal oluliselt väiksem, kui näiteks mõnel suuremal konkurendil. Tänu väikesele kaalule on seda hästi lihtne endaga kaasa võtta.

Korpus

Antud Fujitsu mudelit kaunistab kena sale korpus, mis on saadaval kahes erinevas toonis. Esiteks on teil võimalik valida kena silmapaistev punane, mis annab oluliselt juurde karakterit. Teise variandina on klassikaline must, mis sobib alati ja jätab kahtlemata soliidse mulje. Avatud asendis on mõlemal sülearvutil domineerivaks värviks must. Klaviatuuri osa ja ka ekraani ümber on klassikaline must disain, mis musta sülearvuti puhul ei paista silma, kuid punase puhul muudab selle konkreetsemaks. Lisaks on tagumisel küljel ka logo, mille suurus on tagasihoidlik ning ei häiri kuidagi silma.

Kasutamine – millises olukorras on Fujitsu U938 hea valik?

Kuna tegemist on küllaltki võimeka kasutatud sülearvutiga, siis ei ole palju ülesandeid, mille täitmisega see hakkama ei saaks. Loomulikult sobib see kasutamiseks nii kontoris, kui ka kodus. Mängude mängimiseks antud arvuti sobilik ei ole, kuna selle ekraan on küllaltki väike. Tänu SSD kõvakettale on tegemist ka väga kiire arvutiga. Lisaks leiate ka I5-seeria protsessori, mille abil teie andmed kiirelt ja mugavalt ära töödeldakse, ning teile jääb meeldiv kogemus. Nagu varasemalt mainitud, siis tegu on võimeka sülearvutiga, mille jaoks ka keerulisemad protsessid ei ole probleemiks. Loomulikult ei ole tegemist sobiva lahendusega näiteks videotöötluseks, kuid tõenäoliselt on videotöötluseks mõistlikum kasutada klassikalist lauaarvutit, mille võimekust on oluliselt lihtsam tõsta.

Miks eelistada kasutatud sülearvutit?

Kasutatud sülearvuti või üldse kasutatud tehnika eelistamiseks on mitmeid erinevaid põhjuseid. Esiteks on tegemist keskkonnateadliku otsusega, mis aitab vähendada liigset tarbimist ja materjalide raiskamist. Paljude kasutatud seadmete puhul võib öelda, et nendes on veel elu väga palju sees ning nende kasutamine on täpselt sama mugav ja hea, kui uue seadme puhul. Loomulikult võib olla korpusel väike kriim või kuskilt on märgata kulumist – kuid see ei takista seadme kasutamist. Teine äärmiselt oluline punkt on seatud tootele määratud hinnaga. Kui värske mudelina võivad sülearvutid maksta tuhat või lausa rohkem eurot, siis kasutatud arvutid on sellest tavaliselt vähemalt 50% soodsamad. Hinna määravad tavaliselt sülearvuti vanus, kulumisaste ja mõned muud tegurid.

Korduma Kippuvad Küsimused

Kasutatud arvuti ostmine võib alguses tunduda hirmsa kogemusena, kuid võime teile kinnitada, et tegemist on täiesti ohutu ja soodsa viisiga hankida endale “uus” arvuti. Täpselt sama võivad kinnitada ka meie kliendid, kes on ostnud kasutatud arvuti ning tänase päevani seda kasutavad. Küll aga on tekkinud meie klientidel väga erinevaid küsimusi, millele soovime anda vastuseid.

  • Kas kasutatud Fujitsu Lifebook U938 sülearvutil on midagi viga?

Seadmel ei ole mitte midagi viga, mis segaks kasutamist. Sülearvuti hind on odavam, sest tegemist on kasutatud sülearvutiga, millel võib esineda kriimustusi või muid pisemaid vigu. Ükski viga ei ole seotud riistvaralise poolega.

  • Mida peaksin jälgima kasutatud arvuti ostmisel?

Esiteks peate enda jaoks selgeks mõtlema, milliseid protsesse soovite antud arvutiga teha. Kui vajate arvutit vaid uudiste või kirjakasti lugemiseks, siis saavad selle ülesandega hakkama praktiliselt kõik arvutid. Kui soovite aga kiirust, siis peate jälgima protsessorit, mälu, videokaarti ja muid riistvaralisi komponente.

  • Millise sülearvuti peaksin endale valima?

Kui jääte hätta sülearvuti valimisega, siis meie kogenud spetsialistid on valmis Teid alati aitama. Võite meile kirjutada, helistada või tulla kohale salongi. Leiame Teile koos lahenduse, mis vastab Teie ootustele.