HP Elitebook 840 G3 – mõistlik sülearvuti hea hinnaga

Tegemist on sülearvutiga, mis on kasutatud kujul äärmiselt hea hinnaga, kuid samas piisavalt suutlik. Saate HP Elitebook 840 G3 sülearvutiga lahendada kõik oma igapäevased vajadused ning jõudlust jääb isegi üle. Kahjuks ei ole tegemist sülearvutiga, millega oleks võimalik teha keerukaid protsesse – nagu näiteks videotöötlus või mängude mängimine. Tavalise kasutaja jaoks on siiski olemas piisavalt suutlikust kiire SSD kõvaketta ja vähemalt 8GB mälumahu arvelt. Samuti on HP puhul tegemist tootjaga, kes on kaua turul olnud ja tootnud kvaliteetsed tooteid. Ühtlasi on antud ettevõtte puhul tegemist ka ühe kõige populaarsema sülearvutite tootjaga.

 

Ekraan

Kasutusel on suurepärane ekraani lahendus ehk 14”. Paljud inimesed on harjunud kas, 13.3” või 15.6” ekraaniga. Küll aga pakub see head lahendust mõlema suuruse austajatele. Tegemist on kompaktse lahendusega, kuid samas on sellelt võimalik lihtsalt kogu infot näha. Resolutsiooni poolest on seda kasutatud sülearvutit mitmes versioonis alustades 1366×768 mis annab piisava kvaliteedi igapävaseks toimetuseks kuid muidugi leiab seda mudelit ka Full HD 1920×1080 resolutsiooniga.

Loomulikult muudab resolutsioon ka hinda kuid eks valiku saab igaüks ise teha kas valida igapäevaseks sobiv HD 1366×768 või soovite natuke paremat ekraani ja valite FullHD 1920×1080.

Korpus

Kena hõbedane korpus koos klassikalise stiiliga on kõige lihtsam viis kirjeldada HP Elitebook 840 G3 sülearvutit. Musta ja hõbedast tooni on harmooniliselt kasutatud ning tulemuseks on aegumatu ja väga omane stiil HP sülearvutitele. Peamine ventilatsiooni osa on viidud vasakule küljele, seega kui kasutate sülearvutit eraldiseisva hiirega, ei pea te muretsema, et käel väga soe hakkaks. Touchpad töötab oluliselt paremini, kui mõnel teisel sama ajastu sülearvutil. Kasutatud komponendid on kvaliteetsed ning võiks öelda, et lausa aegumatud.

Kasutamine – kelle jaoks on antud kasutatud sülearvuti parim?

Tänasel päeval saame julgelt väita, et antud sülearvuti on sobilik inimesele, kes soovib silma peal hoida enda kirjakastil ning lugeda uudiseid. Loomulikult on võimalik seda kasutada ka Word ja Exceli töötlemiseks, kuid mängimiseks ja keerukamateks protsessideks jääb arvuti kindlasti nõrgaks. Kuna HP kasutatud sülearvuti on oma olemuselt kerge ja küllaltki õhuke, siis mahub see ideaalselt kotti. Saate selle endaga lihtsalt kaasa võtta ning kasutada täpselt sellisel hetkel, kui seda vajate.

Miks eelistada kasutatud sülearvutit?

Kasutatud tehnika kasutamine on loodusele hea ning samuti eeldab teie poolt pisut väiksemat eelarvet. Kui uute arvutite hinnad on tänasel päeval küllaltki kõrged, siis kasutatud sülearvutid pakuvad tugevat konkurentsi eelkõige oma soodsa hinnaga. Paljude inimeste jaoks on käimas või tulemas keerulised ajad, mis seotud üleüldiste kulude kasvuga. Kui tegemist on töötamiseks või õppimiseks vajaliku vahendiga, siis ei ole võimalik ka ilma selleta hakkama saada. Peale soodsa hinna on tegemist ka võimalusega hankida endale võimsam arvuti – sest uuena ostes sama raha eest saate oluliselt nõrgema riistvaraga toote. Kõik arvutid on puhastatud väliselt ning samuti on tehtud tühjendus tarkvarale. Seega saate samasuguses seades arvuti, nagu see oleks uuena.

Korduma Kippuvad Küsimused

Soovime enda klientidele pakkuda parimat teenust ja lihtsaid lahendusi. See on ka põhjus miks meie veebipoest võib leida palju kasutatud sülearvuteid soodsa hinnaga. Valime hoolikalt, milliseid tooteid müüme ning oleme veendunud, et leiame igale kliendile sobiva lahenduse. Küll aga tekib inimestel küsimusi ning soovime populaarsemaid ka teiega jagada.

  • Kas kasutatud arvutil võib olla kriime?

Jah, kasutatud arvutil võib olla kulumisest tekkinud kriime ning kõikidel arvutitel on kirjas välimuse seisukord. Milline klass, millele vastab on leitav meie juhendist.

  • Miks kasutatud sülearvutid nii soodsad on?

Kuna tegemist on kasutatud toodetega, siis on eelmine kasutaja selle vahetanud uue toote vastu ning vana on niisama seisma jäänud. Toote kiireks müügiks on ka hinnad soodsamad ning tänu sellele ei ole nende hinnad kaugeltki võrreldavad uue toote hinnaga.

  • Milline sülearvuti mulle kõige paremini sobib?

Esimese asjana peaksite enda jaoks selgeks tegema, mida soovite antud arvutiga teha. Sellest sõltub ekraani suurus, resolutsioon, kaal ning ka loomulikult hind. Soodsamad lahendused saate endale osta kõigest mõne saja euroga ning kui te endale sobivat ei leia, siis meie spetsialistid saavad Teid selles aidata.