HP Stream x360 – üsnagi põnev masin

Olen viimased paar päeva kodus diivanil lesides kasutanud sellist sülearvutit nagu HP Stream x360 ja võib öelda, et olen positiivselt üllatunud selles masinas.

Alguses kui arvuti saabus meie tootevalikusse ei osanud midagi eriti sellest arvata kuna välimuselt mulle väga meeldis see aga tehnilised näitajad ei olnud just võrreldavad mu igapäevase töömasinaga HP Elitebook 840 G2.

Lõpuks otsustasin, et tassin selle masina koju ja kasutan ise ja lasen ka elukaaslasel kasutada ja vaatame mis arvamus kujuneb siis masinast.

Endalegi üllatuseks tuli välja, et masin on täitsa asjalik ja netis surfamiseks vägagi hea masin. Sai väga mõnusalt ja mugavalt nii facebook scrollida kui ka delfi uudiseid loetud. Mulle meeldib väga see võimalus, et saab kasutada arvutit nagu sülearvutit kuid vajadusel saan muuta selle lihtsalt ka tahvliks.

Loomulikult kui minna juba suurema töö kallale siis jääb see sülearvuti lahjaks kuna arvutis peitub vaid Celeron protsessorit,  2GB mälu ja kõvaketast suurusega 32GB. Aga kuna arvutis ei ole väga võimast sisu siis kestab ka aku üllatavalt kaua, mina sain tulemuseks 6-8 tundi netis surfates videot vaadates ja uudiseid lugedes.

Kokkuvõtteks võib öelda, et julgen soovitada HP Stream x360 sülearvutit kasutajale kes soovib netis surfamiseks soodsat masinat. Kuid suurema töö tegemiseks soovitaksin pigem midagi natukene võimsamat vaadata.