Kes ja mis on 1it arvutipood

Lühidalt oleme Eesti ettevõte, kes soovib enda klientidele pakkuda mõistlike hindasi ja head klienditeenindust. Paljud inimesed alahindavad, kui oluline tegelikult klienditeenindus on. Lisaks soodsale hinnale saate meie juurest kaasa ka positiivset emotsioonid ja asjatundliku lähenemise. Olukorras, kus soovite osta endale teatud eelarves toodet – ei proovi me teile pähe määrida oluliselt kallimat toodet. Meie eesmärgiks on leida kliendiga koos talle kõige paremini sobiv toode. Ühekordsete müükide tegemine ei ole meie moodus klientidele rahulolu pakkuda. Soovime, et saaksite üleüldise positiivse kogemuse osaliseks ning sellest lähtuvalt oleme valmis teid igakülgselt aitama.

Milliseid tooteid meie valikust leida võib

Oleme peamiselt IT sektorile pühendunud ettevõte, ning saame pakkuda erinevaid sülearvuteid, telefone, lisaseadmeid ja ka tarkvara. Meie füüsilisest ja veebipoest leiate ka kasutatud tooteid, mille hinnad on oluliselt madalamad ja rohkematele klientidele taskukohased. Oleme ka erinevates artiklites ja postitutes rõhutanud, et kasutatud tehnika ostmist ei tohiks karta – hoopiski tegemist on loodussõbraliku mõtteviisiga, mille käigus saate endale oluliselt soodsamad tooted ja selle käigus hoiate ka raha kokku. Kasutatud toodetel on veel pikad aastad ees, enne kui neid peaks utiliseerima!

Sülearvutid

Meie valikust leiate endale nii uued sülearvutid, kui ka kasutatud sülearvutid. Kuna soovime kasutatud tehnikale anda teise võimaluse, siis tänu sellele on ka meie kasutatud toodete hulk oluliselt suurem. Oleme veendunud, et koostöös teiega, suudame leida just sellise sülearvuti, mis suudab kõik teie vajadused täita. Tootevalikust võib leida näiteks selliste kaubamärkide nagu Apple, Lenovo,HP, Dell ja Fujitsu tooteid. Saadaval on väga erineva võimekusega tooted, millele võib tihti leida ka soodustusi. Seega tasub silmad lahti hoida!

Nutitelefonid

Nutitelefonide poolelt oleme keskendunud vaid kasutatud iPhonede müümisele. Mõned tooted on meil ka kohapeal olemas, millega on võimalik tutvuda. Selliselt käitudes on teil võimalik saada hea ülevaade sellest, mida tähendavad erinevad klassid ja kuidas seisukorda hinnatakse. Hoolimata sellest, et tegemist on kasutatud toodetega, pakume neile 6-kuulist garantiid.

Lisaseadmed

Lisaseadmete alt võite leida näiteks monitorid, tarkvara, hiired, klaviatuurid ja palju muud huvitavat. Näiteks on meie valikus olemas ka erinevad sülearvutite laadijad, kõvakettad ja loomulikult ka dockid. Meie kasutatud sülearvutite valikust paljud arvutid on varasemalt kasutuses olnud suurtes kontorites, mis tähendab seda, et neil on hea potentsiaal selleks saada ka teie kasutuses.

Kust meid leida võib

Kui soovite tulla meie füüsilisse poodi, siis asume Sõpruse pst 33, Tallinn. Maja ees on võimalik lihtsasti ja loomulikult ka tasuta parkida. Lisaks on võimalik meie kauplust külastada mugavalt ka ühistransporti kasutades. Peatuse nimeks on Tedre ning selles peatuvad bussid 24, 24A ja 72. Need külastajad, kes soovivad tulla trolliga, peavad selleks valima trolli number 3 või 4.

Loomulikult on meid võimalik leida ka internetist. Meie ametlik veebileht on 1it.ee ja oleme leitavad ka sotsiaalmeedias. Sotsiaalmeedias anname jooksvalt teada erinevatest pakkumistest ja soodustustest. See on hea ja lihtne viis olla kursis meie tegemistega ja tulemuseks on see, et saate endale soetada ilmselt hea soodustusega toote või tooted.

Kas meid saab usaldada ja miks

Jah, meid saab usaldada 100%. Oma tegevusega alustasime 14.08.2015 – ehk oleme olnud aktiivsed juba rohkem kui seitse aastat. Selle aja jooksul oleme teenindanud väga paljusi erinevaid kliente, kellele oleme alati leidnud ka sobiva lahenduse. Erinevad kliendid on kiitnud meid meeldiva klienditeeninduse poolest ja imestanud kuidas pakutavad tooted saavad olla nii soodsad. Seda öeldes mõeldakse peamiselt seda, kuidas äriklassi kuuluvad sülearvutid on vahel 3 korda soodsamad võrreldes letihinnaga.

Oma tegevusega proovime muuta Eesti kasutatud toodete turgu ausamaks ning paremaks. Ilmselt on kõigil kõrini erinevatest kahtlase väärtusega postitustest sotsiaalmeedias või mõnes portaalis. Te ei tea kunagi kelle käest ja mida ostate – rääkimata sellest, et peate heauskselt raha ära maksma ning lootma, et toode saabub. Samuti ei saa te mingit garantiid. Meie aga soovime olla maksimaalselt läbipaistvad ning läbi selle muuta ka klientide rahulolu maksimaalseks. Küsimuste korral vastame teile alati meeleldi ja probleemide korral oleme teie jaoks olemas.