Lenovo Thinkpad T490 – töökindel ja võimekas äriklassi sülearvuti

Kas olete otsimas kvaliteetset ja vastupidavat äriklassi sülearvutit, mis suudab vastu pidada ka kõige nõudlikumatele töötingimustele?

Tutvustame teile äriklassi sülearvutit Lenovo Thinkpad T490, mis on väga töökindel ja võimekas.

See mudel on varustatud 8. põlvkonna Intel Core protsessoriga, mis tagab sujuva ja kiire töö. See arvuti on saadaval nii 8GB kui ka 16GB mäluga, et saaksite valida just endale sobiva sülearvuti, mis vastaks teie vajadustele ja eelarvele. Lenovo Thinkpad T490 on 14“ FullHD (1920×1080) ekraaniga, mis pakub selget ja teravat pilti.

Samuti on sellel mudelil suur valik lisasid(4G modem, ID-kaardi lugeja, klaviatuuri valgustus, SD kaardilugeja, sõrmejäljelugeja, veebikaamera) ja ühendusvõimalusi (Wifi, Bluetooth, HDMI, LAN, USB, USB-C), mis natukene varieeruvad, kuid igale soovile leidub sobiv lahendus.

Huvitav asi Lenovo ThinkPad T490 puhul on sisseehitatud veebikaamera katik. Tihtipeale on ringluses näha arvuteid, millel teibitakse kaamerad kinni, kuid selle arvuti puhul ei ole seda vaja teha – füüsilise katikuga saab kaamera sulgeda.

Lenovo ThinkPad T490 ühildub ka uusima Windows 11 operatsioonisüsteemiga, mis pakub üsnagi mugavat kasutuskogemust.

Kui soovite märkimisväärset kokkuhoidu, siis kasutatud Lenovo ThinkPad T490 võib olla suurepärane ja mõistlik valik. Need sülearvutid on üldiselt tuntud oma vastupidavuse ja usaldusväärsuse poolest, mistõttu saate kasutatud mudelit ostes endiselt nautida tipptasemel jõudlust ja funktsioone. Lisaks võib kasutatud sülearvuti ostmisel olla palju eeliseid, näiteks säästate raha ja saate teha keskkonnateadliku valiku, andes uue elu juba kasutusel olnud arvutile.

Seega, kui soovite kvaliteetset sülearvutit mõistliku hinnaga, siis kasutatud Lenovo ThinkPad T490 on ideaalne valik.

Vaata kogu valikut e-poes