Mõtle, mida kõike saaks sellise riistaga teha

Täna saabus suurem ports korraliku Lenovo Thinkpad T440s sülearvutit. Kirjutan siis natukene sellest mudelist ja toon välja mida ise mõtlen ja arvan sellest.

Tänase päeva jooksul olen neid masinaid vaadanud ja üldpilt välimuselt on kõigil masinatel täitsa viisakas. Uut päris kasutatud hinna eest ei saa kuid võin julgelt öelda, et välimuselt tugev 4

Arvuti kaalub 1,3kg ilma akuta ja akuga 1,6kg. Eritis pirakas aku? Jah, aku on päris pirakas tõesti, lausa 300g samas see tõstab ka natukene arvuti tagaosa mis teeb arvuti jahutuse sutsu paremaks.

Kui ajaliselt vaadata siis aku kestvus jääb seal 4 tunni tuuri.

Kui võrrelda teiste 14″ ekraani suurusega sülearvutitega Thinkpad T440s siis sellest kergemat juba väga raske leida. Loomulikult on see võimalik kuid eks siis vaja ka rahakoti rohkem kergendada.

WOW FULL HD ekraaaaaaaaan – Super hea on sellise ekraaniga filmi vaadata ja koduvideot töödelda ?? . See on minu silmis selle masina puhul üks hea üllatus, kuna tavapäraselt tuleb antud mudel 1600×900 ekraaniga.

Arvutil olemas ka päris palju huvitavaid lisa vidinaid. Kiirelt toon need välja (ID-kaardi lugeja, SD kaardilugeja, Veebikaamera 720p) aga pikemalt nendest ei jutusta kuna eks igaüks meist teab, mis asi see ID-kaardi lugeja ja veebikaamera on.

Kirjutan ka natukene arvuti sisemusest. Kes ei näe pointi teemasse süveneda ja tahaks lihtsalt küsida “Kas see arvuti on minu jaoks sobilik?” Siis võin kõigile julgelt öelda, et see on igati asjalik kasutatud sülearvuti ja puudust kindlasti ei pea tundma jõudlusest.

Arvutil on neljanda generatsiooni i5 protsessor millel on 2 tuuma/4 lõime mille taktsageduseks on 1,9GHz kuni 2,9GHz ja samuti on protsessori peale intrigeeritud Intel HD 4400 videokaart.  Protsessori kohta saab hardcore tehnilist infot lugeda ka Intel koduleheküljelt.

8GB (2x 4GB) muutmälu & 128GB kiire Samsung SSD ketas.

Toote leiab meie e-poest kui ka kauplusest A.H Tammsaare tee 89

https://1it.ee/pood/lenovo-thinkpad-t440s-fullhd-ekraaniga/

Sülearvutikott kuni 14,1″

Logitech M185 hall