OSTUABI

Ekraan

Kas arvutit hakatakse kaasas kandma või pigem on arvuti kodus kasutamiseks? Sellest olenevalt saab selgeks kui suur peaks arvuti olema, kas väiksem ja kergem mida on lihtsam kaasas vedada ehk siis 12″-14“ või kui enamus aja arvuti leiab kasutust kodus siis sobib ka suurem ja natukene raskem sülearvuti 14“-17“  (14″ on selline keskpärane arvuti mis sobib hästi nii kaasas kandmiseks kui ka kodus kasutamiseks). Soovid mõne masina suuruse ja kaalu kohta täpsemat infot siis pöördu meie klienditeeninduse poole.

Videokaart

Kas kasutate arvutit töö ja niisama netis surfamiseks või ka mängimiseks ja graafika töötluseks? Siis saab kindlaks teha kas arvutil piisab intrigeeritud (Intel HD) videokaardist või võiks olla eraldiseisev ja võimsam (Nvidia / AMD ) videokaart. Samas uuemad intrigeeritud Inteli videokaardid on ka üsna võimekad ja tihtipeale piisab nende võimekusest nii mängude kui ka 3D töötluse jaoks. Soovid täpsemat infot mõne videokaardi kohta siis pöördu meie klienditeeninduse poole

Ühenduvus

Millised ühendusvõimalused peaks arvutil olema? Kõigil sülearvutitel on loomulikult olemas WIFI ja USB aga kindlasti on mõnel kasutajal vaja natuke rohkem kui ainult need 2 ühendus võimalust. Näiteks HDMI, DisplayPort, LAN, VGA jne. Tooks siin eraldi välja, et HDMI ja Displayport on enda funktsioonidelt samaväärsed asjad ja ei tasu karta kui on soov arvutit ühendada monitori või telekaga ja arvutil on HDMI asemel Displayport. Selle jaoks on olemas selline juhe mis ühest otsast on HDMI ja teisest otsast Displayport (ise kodust kasutan sellist lahendust ja teeb täpselt sama asia ära mis HDMI see Displyport).

 

Lisad

Millised lisa võimalused teeks Teie elu mõnusamaka? Siin peame silmas, et äkki soovite, et arvutil oleks olemas veebikaamera või sisseehitatud ID-kaardi lugeja. Võimalik, et soovite, et arvutil oleks ka olemas näiteks puutetundlik ekraan. Tasub kindlasti enda peas läbi mõelda mida oleks vaja ja mida mitte. Soovi korral aitab ka meie klienditeenindus just Teile sobiva sülearvuti leidmisel

Aku

Aku kestvus kasutatud sülearvutite puhul on väga erinev. Oleneb see sellest kas arvuti on paar kuud vana või juba 3 või enam aastat vana. Meie tootevaliku puhul on kõik akud läbinud ka kontrolli ja on täiesti töökorras. Aku kestvuse aeg täpsemalt oleneb juba mudelist ja kui vana arvuti täpselt on aga aku kestvus jääb vähemiku 2-10 tundi. Vastavalt siis vanematel arvutitel 2 tundi ja uuematel kuni 10 tundi. Loomulikult sõltub ka aku kestvus VÄGA palju sellest mida parasjagu arvutis teha, kindlasti niisama netis surfates miinimum heledusega peab aku kauem vastu kui maksimum heledusega mingit filmi vaadates, mängu mängides või 3D töötlust tehes. Kui soovite mõne konkreetse arvuti täpsemat infot teada siis kindlasti pöördu meie klienditeeninduse poole ja saama Teie jaoks lisa testi sooritada.

Meie tootevalik

Meie poolt pakutavad tooted läbivad kõik enne müüki jõudmist põhjaliku kontrolli ja ka hoolduse. Kontrolli käigus testime kogu riistvara ja hoolduse käigus teostatakse nii värske operatsiooni süsteemi paigaldamine kui ka tolmupuhastus koos termopasta vahetusega.

Meie tootevalikus olevatel arvutitel on kõigil vähemalt 6 kuuline garantii ja mõnel uuemal mudelil kuni 3 aastat.

Meie klienditeenindus

Online chat all paremas nurgas

E-mail ja telefon: https://1it.ee/kontakt/

 

Kui oled lugemisega lõpetanud siis on õige aeg valida meie tootevalikust endale sobiv sülearvuti

VALIMA