Saatejuht Maris Järva viirustest pungil arvuti nõudis spetsialistide otsustavat sekkumist

Raadio Sky Plus Hommikuprogrammi saatejuht Maris Järva sai tunda kübermaailma pahupoolt, kui tema arvuti lõplikult koostööst keeldus.

Ei saa salata, et seoses varahommikuse saatega võib unise peaga vahel klikkida ka kohtadesse, kuhu tegelikult ei tohiks. Seda soodustavad ka pisut hullumeelsed teemad, millest saates juttu tuleb ning mille kohta hommikutegijad lisainfot hangivad.

Igal juhul haarasid viirused Marise arvuti lõplikult ja jube kiirelt oli vaja uut. Seda otsides jõudus ta sellise e-poeni nagu 1it.ee, kus pakutavad kasutatud arvutid on väga heade hindadega ja soovi korral saab osta ka järelmaksuga.

Alguses tundus natukene veider osta kasutatud sülearvuti, kuna ei tea ju kes ja kui palju on seda täpselt kasutas.

Võtsimegi kiirelt 1it.ee-ga ühendust, et natukene sülearvutite kohta lisa uurida. Saime üsna ruttu vastuse, et muretsemiseks pole põhjust.

Kõik arvutid on läbinud põhjaliku kontrolli ja on tip-top töökorras. Isegi välimuse kohta öeldi, et näevad täiesti viisakad välja, kuna suuresti on neid kasutatud kontoris „dokkides“, whatever that means.

Mainiti ka ära, et e-poest ostes kehtib 14-päevane tagastusõigus, kui miski ei peaks siiski tundlikumale silmale sobima.  Ja otse loomulikult on kõik arvutid garantiiga.

Vastused tundusid igati asjalikud, lisaks lugesime ka teiste inimeste tagasisidet poe kohta ja sealt saime kinnitust, et tegu on täitsa asjaliku kauplusega ja võib kauba ära tellida.

Igal juhul on probleem tänaseks lahendatud, Maris uue arvutiga rahul ja julgeb 1it.ee veebipoodi julgelt ka teistele hättasattunutele soovitada.

Artiklit saab lugeda ka SKY.ee protaalist

Miks valida 1it.ee kasutatud sülearvutid?

Meie e-poes müüdavad kasutatud sülearvutid on puhastatud, kontrollitud ja paigaldatud on ka täiesti uus operatsioonisüsteem koos viirusekaitse programmiga. Oleme enda poolt teinud kõik, et saaksid uue arvutiga koheselt tööd alustada.

Loe edasi