ESTO X - Maksa 3 võrdse osana, 0€ lisakulu, 0% intress - Loe lisaks

Slogan

Meie e-pood korraldas slogan mängu mille tulemusena valiti 1it.ee e-poele uus slogan mille võtjale oli pandud ka auhind milleks oli korralik äriklassi sülearvuti. 

Meie uue slogan mängu võitjaks tuli hääletuse tulemusena – 1it.ee – NUTIkas taaskasutus!

 

Loe tubli blogija postitust

Eesti Blogiauhinnad teevad koostööd 1it.ee lehega ja käima lükati slogani võistlus, mille auhinnaks on sülearvuti ja võitja kuulutatakse välja 15.06 EBA galal. Tulge blogijatega kohtuma – üritus on kõigile tasuta!

Kohe kui 1it.ee võistlus välja kuulutati hakkasin pead ragistama, et millise slogani ma siis võiks võistlustulle saata, aga no ei tulnud seda head mõtet kuni tänaseni, aga enne kui oma lööklause avaldan, räägiksin veel 1it.ee arvutipoest ka.

Niisiis, hakkasin ma seda lehte uurima, et slogan oleks võimalikult vastav sealsele sisule. 1it.ee lehel on kirjas ” Meie tootevalikus olevad kasutatud sülearvutid on puhastatud, kontrollitud ja paigaldatud on ka täiesti uus operatsioonisüsteem koos viirusekaitse programmiga. Meie kasutatud sülearvutid läbivad aku testi mille käigus tehakse kindlaks aku korrasolek ja kestvus.”. Minu suureks imestuseks on 1it.ee lehel nii palju kasulikku infot (LINK), et isegi täiesti tehnikakauge inimene saab aru! Jess- täpselt minusugusele inimesele! Nojaa siis veel hinnad ka – needki ju täiesti taskukohased! Ja kõige selle hea juures on VEEL head nagu tasuta transport ja 6 kuune garantii. Kusjuures nad pakuvad ka teenuseid nagu hooldus ja kaughaldus, seega kui tahad, et su tehnika kaua elaks, siis väike “spapäev” tehnikale kulub igati marjaks ära!

Nüüd hops-hops kõik ise lehte edasi uurima, aga peale seda kui olete mu sloganiga tutvunud! SIIN TA ON, MINU SLOGAN 1it.ee-le:

 

1it.ee – NUTIkas taaskasutus!”

 

Võistlus kulgeb edasi hääletusega alates 10.06 algusega kell 10:00 – 14.06 lõppeb kell 17:00. Hääletada saab e-mailiga ja ainult 1 lemmiku poolt! Hääleta siin!