Tavaliselt ütleksin selle peale: “Selge, kahte sülearvutit on siis vaja jah?”

Oled sülearvuti otsingul ja soovid saada väga head ja väga odavat? Tavaliselt ütleksin selle peale: “Selge, kahte sülearvutit on siis vaja jah?”

Seekord siiski toon välja millised oleks head valikud kui sülearvutit on hädasti vaja, kuid rahalised võimalused ei luba väga suurt väljaminekut.

Odav ei tähenda tingimata, et tegu on “JUUSTUGA” mis internetis surfates on hinge heitmas ja enne käivitamist võiks vabalt 1-2 kohvi juua köögis.

Olen veendunud, et kui kasutad arvutit vaid internetis surfamiseks, videote vaatamiseks ja teed natukene ka tavapärast dokumendi töötlust siis ei olegi sul vaja 500€-st arvutit ja täiesti piisava võimekusega sülearvuti leiab seal 125-150€ juures.

Kellele veel võiks soodsam sülearvuti sobida?

Soovid oma lapsele esimest sülearvutit harjutamiseks või hoopis oma vanaemale skype kõnede jaoks? Kindlasti ei ole siis kõige võimsamat vaja ja piisab ka odavamast sülearvutist.

  • Kõik kasutatud sülearvutid on meie e-poes kui ka kaupluses garantiiga.
  • Kõik sülearvutid meie poolt kontrollitud ja paigaldatud on täiesti värske operatsioonisüsteem (enamasti windows 10).
  • Arvutile on paigaldatud ka usaldusväärne viirusetõrje tarkvara.

Hetkel on täitsa võimalik saada hea ja samas ka odav sülearvuti. Eks valiku tegemine jääb juba kõigil enda teha kui vinget ja võimast raali vaja läheb, kuid olgem realistlikud kui kasutad arvutit vaid e-maili saatmiseks siis pole ju ideed investeerida 500€.

Mõned head näited heast ja odavast sülearvutist:

Dell Latitude 3340

HP Elitebook 2570p SSD-ga

Dell Latitude E6230 SSD-ga