Sülearvuti akud

Sülearvuti akud

Heast sülearvutist ei pea vaid probleemse aku tõttu loobuma! Meie valikust leiad oma sülearvutile soodsa hinnaga uue aku, et saaksid taas oma arvutiga töötada, kus iganes soovid. Tutvu meie laos oleva valikuga või esita tellimus vajaminevale mudelile.

    Sinu valikutele vastavaid tooteid ei leidu.


    Aku eluiga sõltub erinevatest faktoritest, kuid hinnanguliselt on ühe sülearvuti aku keskmine eluiga umbes 1000 laadimistsüklit ehk umbes 4 aastat. Kui oled endale soetanud hea sülearvuti ja seda korralikult hoidnud, siis seadme enda eluiga on tihtipeale aku omast suurem. Seega on normaalne, et arvutil on vaja akut vahepeal vahetada. Samuti on aku väljavahetamine oluliselt taskukohasem kui uue soetamine - meie valikus olevate sülearvuti akude hinnad algavad 30 eurost.

     Kohapeal on meil saadaval piiratud valik Delli, Lenovo, HP ja Fujitsu sülearvutite akusid, kuid tellitavate toodete osas pakume oluliselt laiemat valikut. Tellimuse tarneaeg on umbes 10 tööpäeva.

    Kõik meie poolt pakutavad sülearvuti akud on uued ja vähamelt aastase garantiiga. 1it e-pood on turvaline ostukoht, mida kinnitab ka Google’i kõrge hinnang ja e-kaubandusliidu poolt väljastatud „Turvaline ostukoht“ märgistus.