Palju parem kui AMD Radeon

Täna kirjutan sellisest huvitavast masinast nagu HP Z book 14. Kellele võiks see masin hästi sobida? Näiteks minule ?

Arvuti sisemuses kõige olulisem komponent selle masina juures on videokaart milleks on AMD FirePro M4100 mis on disainitud spetsiaalselt 3D töötlus programmide tarvis.

Näiteks sobib arvuti hästi inimesele kes aegajalt või igapäevaselt soovib tegeleda foto/video või projekteerimis töödega. Kuna ise tegelen igapäevaselt päris palju erinevate video kui ka foto materjalidega siis minule kindlasti sobiks see masin paremini kui mu praegune igapäevane töö arvuti. Kuna tegin eelmine nädalavahetuse selle arvuti tarbeks erinevaid teste ja katsetusi siis täitsa mõtlen selle masina peale ka ise kindlasti.

Muidu võiks selle vahetuse ka ise ette võta kuid natukene liiga aja kulukas tundub kõikide asjade ümber tõstmine. Kindlasti paar päeva kannataks töö tegemine mingil määral. Veel mõtlen vahetuse peale ja võibolla uuel nädalal on juba Zbook minu laual igapäevaselt ?

AMD FirePro M4100 on erinevate testite järgi Intel HD videokaardist lausa 99% kiirem 3D töötluses (userbenchmark tulemustes tuleb välja et efektiivne 3D töötlus kiirus on 99% kiirem kui Intel HD 4600 videokaardil – Hugely faster effective speed +99% )

Veel võrdlesin PirePro videokaarti Radeon seeria kaartidega ja nende tulemuste järgi saab kindlalt öelda, et tasuks FirePro seeria valida kui soovid tegeleda CAD laadsete programmidega. CAD laadsete programmide kasutamisel selgub väga tugev FirePro eelis.

Kiire SSD-ga valik –

HP Zbook 14 AMD Firepro video ja SSD ketas

Võimalik soetada ka 500GB HDD-ga

HP Zbook 14 AMD Firepro M4100 videokaart

Kasutatud sülearvutid parima hinnaga Eestist leiab just meie juurest