Sellised need testid meil ongi

Ilmselt on mul mõistlik ikka kohe alguses ära mainida, et ega ma seda haamrit kasutasingi vaid pildi tegemiseks ?

Arvuti testimisel ma isegi ei kujuta ette mida oleks kummihaamriga teha. Mingeid soovitusi ehk??

Aga lähme siis päris uudise juurde:

Viimase kahe nädala jooksul on meile saabunud vägagi suures koguses Lenovo Thinkpad T450 kasutatud sülearvutit. Mõtlesin siia kirja panna miks just see arvuti on Lenovo tootevalikust nii populaarne.

PS! Sellega seoses on ka päris magus soodustus postituse lõpus olevale arvutile.

Tehniline pool:

Tehniline pool on paljude jaoks liiga keeruline ja sisaldaks endas erinevaid ulme numbreid ja lühendeid. Arvan, et seda pole vaja ja kui mõni tehnika fänn tahab lisa lugemist siis leiab kogu keerulise info – Notebookcheck.net

Kiire ülevaade on selline – Arvutil on väga hea viienda generatsiooni i5 protsessor, 8GB muutmälu ja 256GB suurune kiire SSD kõvaketas ja punkt.

Tahad teada mida kõike sellega teha siis saab? No kõik vajalik saab tehtud alustades tekstitöötlus programmidest ja lõpetades juba näiteks Fortnite mängimisega

Minu tähelepanek:

Kuna puutun erinevate mudelitega väga palju kokku siis minul on väga hea meel, et Thinkpad T450 puhul on touchpad jälle selline nagu ta peakski olema. Eelmise mudeli touchpad oli minu jaoks natukene harjumatu. Olen lugenud erinevaid arvustusi ja osadel meeldib T440 oma rohkem ja osadele T450 oma jällegi. Eks arvamusi ongi erinevaid kuid minu valik oleks T450.

Väike pilt ka sellest erinevusest:

Mulle meeldib T450 oma kuna seal on touchpad nagu selgem ja vajadusel saab päris nuppu ka vajutada ? Ilmselt on ka Lenovo seda meelt olnud sest muidu nad poleks neid nuppe tagasi lisanud ?

DAS TEST:

Aku on väga hea ja meie tootevalikus olevad masinad on testi läbinud ja tulemuseks võib öelda, et aku kestab seal 7 tunni juurde. Super eks!

Masinat on hetkel valikus täpselt nii suur ports, et peaks kõigile huvilistele mõneks ajaks jätkuma:

Osta praegu, maksma hakka alles 3 kuu pärast

Lisa tooted ostukorvi, kinnita oma tellimus ning vali makseviisidest 1IT järelmaksulink. Maksmisel valige sobiv periood, igakuise osamakse suurus ning digiallkirjastage mugavalt ID-kaardi, Mobiili-ID või Smart-ID abil.