X on teemaks

X on küll teemaks kuid mitte päris sedasi nagu esialgu võis tunduda. X nagu ikka Lenovo Thinkpad X!

Meil on hea meel näha, et viimase nädala jooksul on meie tootevalikus vaieldamatult nr 1 valik olnud Lenovo Thinkpad kasutatud sülearvutid. Soeses sellega mõtlesime, et teeks veel ühe huvitava pakkumise mis võiks ka järgmine nädal hoida Lenovo Thinkpad mudelid kindlalt edetabeli tipus.

Lenovo Thinkpad X seeria puhul on tegemist 12,5″ ekraaniga sülearvutiga mis on mõõtmetelt väga väike ja üsnagi kerge (~1,4kg). Thinkpad X240 näiteks võiks väga hästi sobida just pildil kujutatud olukorda kui töö vajab tegemist ja pereelu vajab hoolt ja armastust.

Välimuselt on arvuti Lenovole kohaselt musta nagu öö aga tegelikult kui seda enda laua nurgal silmitsen siis minu arust on ikka Lenovo väga hästi hakkama saanud. Välimus välimuseks eks seda saab igaüks ise otsustada kas see on stiilne või siis paras must kärakas mille disainiga pole vaeva nähtud minutitki. Kõige olulisem Lenovo juures on siiski arvuti sisemus sest no selles vallas on ikka Lenovo läbi aegade äriklassi mudelite puhul hästi hakkama saanud.

Lenovo Thinkpad X240 sisemuses peidab ennast neljanda generatsiooni i5 protsessor korralikult muutmälu (8GB) ja loomulikult ka ülimalt kiire SSD ketas.

PS! Kui soovisite tegelikult näha rohkem XXX laadset sisu siis selle leidmisega peab siiski ise hakkama saama. Kuid hea uudis huvilistele – Lenovo Thinkpad X240 saab loomulikult ka sellise sisu kuvamisega ilusti hakkama. ?? Arvutile on paigaldatud ka asjalik viirusetõrje mis kindlasti hoiatab Teid kui programmi arust soovite siiski natukene liiga ohtliku keskkonda siseneda.

Mõned pildid meie X valikust –

Meie e-poes kui kaupluses A.H Tammsaare tee 89 on mudelit piisavalt ja peaks jätkuma hetkel veel kõigile huvilistele.

Kui tekib küsimusi kas konkreetselt selle mudeli või mõne teise mudeli kohta, siis kindlasti võta ühendust meie klienditeenindusega. Aitame sind meeleldi!

Lenovo Thinkpad X240 256GB SSD ja 8GB